0
Ваш кошик порожній
0,00 грн. 0,00 грн. 0 кг 0,00 грн. 0,00 грн.   /koshik-pokupok/add /koshik-pokupok/refresh /component/jshopping/product/view?Itemid=424 Виберіть параметри товару. Ви вибрали не всі параметри. Продовжити без заповнення? Товар неможливо замовити в цій кількості. Кількість товарів не змінилася. Товар у кошику

Вхід

Ім`я (логін)*
Пароль *
Запам`ятати мене

Додатковий імпортний збір включається до суми фінансової гарантії

В своєму листі від 25.02.2015 р. N 380/7/99-99-25-01-01-18 ДФС роз'яснила, що додатковий імпортний збір включено до переліку особливих видів мита, які є різновидом мита. Отже, у розумінні підпункту 27 статті 4 Митного кодексу України додатковий імпортний збір - це один із митних платежів.

import stampЧастиною першою статті 305 Кодексу встановлено, що у випадках, визначених цим Кодексом, виконання зобов'язань осіб, що випливають з митних процедур, забезпечуються шляхом надання органам доходів і зборів забезпечення сплати митних платежів у способи, передбачені для відповідної митної процедури.

Згідно з частиною першою статті 308 Митного кодексу України розмір фінансової гарантії визначається органом доходів і зборів, виходячи з суми митних платежів, що підлягає сплаті при випуску товарів для вільного обігу на митній території України. Таким чином, у разі надання митницям забезпечення сплати митних платежів способом фінансової гарантії у встановлених Митним кодексом випадках сума додаткового митного збору включається до суми фінансової гарантії.

Щодо сплати додаткового імпортного збору при тимчасовому ввезенні товарів з умовним частковим звільненням від оподаткування митними платежами, то ДФС зазначила, що згідно з частиною другою статті 1 Закону України "Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті XII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року" додатковий імпортний збір справляється з товарів, що ввозяться на митну територію України у митному режимі імпорту, незалежно від країни походження цих товарів та укладених Україною угод (договорів) про вільну торгівлю.

Отже, при сплаті трьох відсотків від суми митних платежів сума додаткового імпортного збору не враховується. При цьому у разі випуску товарів, поміщених у митний режим тимчасового ввезення з умовним частковим звільненням від оподаткування митними платежами, у вільний обіг на митній території України, додатковий імпортний збір справляється за ставками, встановленими статтею 4 зазначеного Закону України.

logo

Наші контакти:

вул. Новокостянтинівська, 1-А, Київ, 04080, Україна
 
Телефони:
(380 44) 500-9380
(380 44) 500-9381
факс (380 44) 500-9310
office@zed.ua

Узнайте новини з сайту першими!

Підпишіться на новини та повідомлення з сайту

Підписка...

Вгору
© 2003-2017 Асоціація експортерів і імпортеров ''ЗЕД''

Всі торгові знаки і інші об'єкти інтелектуальної власності належать їх власникам і правовласникам
та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів, опублікованих на сайті, посилання на сайт zed.ua або першоджерело обовязкове.