0
Ваш кошик порожній
0,00 грн. 0,00 грн. 0 кг 0,00 грн. 0,00 грн.   /koshik-pokupok/add /koshik-pokupok/refresh /component/jshopping/product/view?Itemid=424 Виберіть параметри товару. Ви вибрали не всі параметри. Продовжити без заповнення? Товар неможливо замовити в цій кількості. Кількість товарів не змінилася. Товар у кошику

Вхід

Ім`я (логін)*
Пароль *
Запам`ятати мене

З 1 червня 2014 р. митниці України видають сертифікати на товари українського походження, які експортуються до держав Європейської Асоціації Вільної Торгівлі (ЄАВТ), до складу якої входять Швейцарiя, Норвегiя, Iсландiя, Лiхтенштейн

customs

 

Вiдповiдно до пункту 1 статтi 18 Правил до Угоди про вiльну торгiвлю мiж Україною та державами ЄАВТ, ратифiкованої Законом України вiд 07.12.2011 р. № 4091-VI, 31.05.2014 р. закiнчився дворiчний перехiдний перiод видачi сертифiкатiв з перевезення товарiв з України за формою «EUR.1» торгово-промисловими палатами в Українi.

 

Міністерство доходів і зборів України листом від 20.05.2014 р. № 11597/7/99-99-24-02-08-17 надіслало керівникам митниць:

  • методичнi рекомендацiї оформлення та видачi сертифiкатiв з перевезення товарiв з України за формою «EUR.1»;
  • правила визначення походження товарiв до Угоди про вiльну торгiвлю мiж Україною та державами ЄАВТ;
  • приклад заповнення граф сертифiката з перевезення товарiв з України «EUR.1»;
  • електронну форму сертифiката з перевезення товарiв з України за формою «EUR.1» для заповнення його машинописом.

logo

Наші контакти:

вул. Новокостянтинівська, 1-А, Київ, 04080, Україна
 
Телефони:
(380 44) 500-9380
(380 44) 500-9381
факс (380 44) 500-9310
office@zed.ua

Узнайте новини з сайту першими!

Підпишіться на новини та повідомлення з сайту

Підписка...

Вгору
© 2003-2017 Асоціація експортерів і імпортеров ''ЗЕД''

Всі торгові знаки і інші об'єкти інтелектуальної власності належать їх власникам і правовласникам
та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів, опублікованих на сайті, посилання на сайт zed.ua або першоджерело обовязкове.