Друга Міжнародна конференція з питань діяльності схвалених експортерів

conf 251121 bannerСьогодні 25.11.2021 в онлайн режимі відбулася Друга Міжнародна конференція з питань діяльності схвалених експортерів. Захід був організований Міністерством економіки України, Українською асоціацією бізнесу і торгівлі та Асоціацією експортерів і імпортерів «ЗЕД» за підтримки Першого віце-прем’єр-міністра — Міністра економіки України Юлії Свириденко,  Мінфіну України, Держитслужби України, ПрАТ «Експортно-кредитне агентство». Модератором конференції виступила український політик та колишня т.в.о міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева.

Захід мав на меті обговорення у професійному колі питань вітчизняного експорту, локалізації виробництва, збільшення кількості схвалених експортерів-виробників та обмін корисним досвідом.

Спікерами конференції виступили:

Учасниками стали біля 180 представників бізнесу, державних органів, громадських організацій, закордонних партнерів. Програма заходу була дуже цікавою та насиченою.

Під час конференції компанії дізнались:

В ході реєстрації вже більше 100 компаній направили свої запитання, пропозиції, коментарі. Тому далі буде продовжуватись робота з опрацювання результатів конференції та підготовки пропозицій уряду з покращення умов для вітчизняного експорту.