В Україні опубліковано унікальне видання, присвячене укладанню зовнішньоекономічних договорів на основі Принципів європейського договірного права

Публікація «Принципи європейського договірного права. Коментарі та рекомендації» - це унікальне у своєму роді практичний посібник для українського бізнесу, яке присвячене міжнародній торгівлі, а також європейській практиці у сфері здійснення експортно-імпортних операцій.

Публікація вдало поєднує європейську практику підприємництва з українськими реаліями ведення бізнесу, а також містить україномовний та англомовний варіанти тексту Принципів європейського договірного права . У книзі органічно доповнюють один одного теоретична і практична частина, які дають чітке розуміння застосування загальних принципів міжнародного комерційного права в парі з торговою практикою. Практичні рекомендації для бізнесу були надані деякими фахівцями Мінекономіки, Міністерства доходів і зборів України, Торгово - промислової палати України, а також відомими професіоналами в галузі торговельного, договірного права, представниками банківського сектора і т.д.

Серед даних рекомендацій варто відзначити юридичні основи застосування Принципів в Україні, невиконання сторонами своїх зобов'язань за договором і способи захисту від такого невиконання, практика підготовки зовнішньоекономічних контрактів на основі Принципів європейського договірного права, арбітражна практика і багато іншого.

Публікація стане вкрай корисною для промисловців, підприємців і тих суб'єктів, хто цікавиться міжнародною торгівлею, а також європейською практикою у сфері здійснення експортно-імпортних операцій і намагається закріпитися на світових ринках, представляючи продукцію власного виробництва.

«Принципи європейського договірного права. Коментарі та рекомендації» стане незамінною книжкою для юристів , менеджерів зовнішньоекономічної діяльності, студентів економічних та юридичних вузів.

Замовити книгу можна в розділі «Публікації»