LAW&TRADE 2021 — A2B FORUM

Бізнес-форум
lawtrade_banner

Дата:
24.09.2021 р. 09:00
Місце проведення:
IQ Business Center
Адреса:
Київ вул. Болсуновська, 13-15
Телефон:
38 067 327-5332
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Веб-сайт:

Law & Trade Forum – унікальний захід ААУ, який дає можливість об’єднати зусилля бізнесу та адвокатури з метою вирішення головних проблем у сфері міжнародної торгівлі та захисту бізнесу.

Даний форум допоможе провести аналіз впливу зовнішньоекономічної діяльності; ознайомитися з останніми практиками розглядів спорів європейськими і українськими судами, та виконання рішень цих судів. Дасть відповідь на питання як захистити цифрові дані та активи своєї компанії. Обговоримо останні тренди інтернет-бізнесу, кібербезпеку та оподаткування. Відкриття ринку землі в Україні.

Серед наших спікерів будуть: представник компанії Vodafone Україна, PepsiCo, McDonald’s Україна, Нова Пошта, патрульна поліція України, Директор департаменту офісу протидії рейдерству, та інші.

logos for UAA forum

Що саме розглядатимемо:

  • Податкова практика та Зовнішньоекономічна діяльність.

Дамо відповідь на актуальні запитання щодо зовнішньоекономічних операцій. Розповімо про останні судові практики з адміністративних спорів, практики з вирішення податкових спорів. Інтернет-послуги нерезидентів: як платити ПДВ за новими правилами. Поділимося корисною інформацією стосовно відповідальності за торгові борги підприємства та питання податкової амністії.

  •  Електронна комерція. Інтернет бізнес.
Останні тренди e-commerce в 2021 році. Розкриємо правові аспекти та перспективи розвитку E-менеджменту.
Надзвичайно важливе питання кібербезпеки, як захистити і зберегти цифрові активи – поради кращих спеціалістів, та як вберегти свій онлайн-бізнес від кібершахраїв.
Конфіденційна інфо: яку інформацію можуть надавати телефонні оператори України та на яких умовах?
Розкажемо останні судові практики з вирішення питань авторського права в онлайн-бізнесі.
  • Торговельне право, митниця, спори щодо зовнішньоекономічної діяльності.

Розкажемо про останні судові практики у спорах щодо зовнішньоекономічної діяльності. Дамо практичні рекомендації з укладання договорів у ЗЕД. Висвітлимо тему правового супроводу з забезпечення в міжнародній торгівлі та міжнародний арбітраж, як знайти активи. Розповімо як зняти арешт майна іноземних компаній.

  •  Інвестування. Міжнародна торгівля. Комплаєнс.

Вирішення інвестиційних спорів. Обговоримо тему відкриття ринку землі в Україні. Розповімо про безпеку державних реєстрів під час ринку землі. Зачепимо питання фінансового моніторингу 2021: суб’єкти, порядок проведення та хто несе відповідальність. Зрозуміємо разом із Вами питання банківського комплаєнсу, як елемент торговельного процесу.

Детальна інформація та реєстрація: https://cutt.ly/7m7wdYv

З приводу партнерства: Аксьонова Анна Дмитріївна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. моб.: 067 441 10 27

З приводу питань участі та оплати: Плотнікова Лілія Віталіївна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. моб: 067 327 53 32

Ми чекаємо на вас!

Схема проїзду